Maandag 25 mei |
11.00 – 18.30 uur |
BSO HERO |
Instructieruimtes 2 en 3 |
|
15.45 – 18.45 uur |
HLC |
Amphitrite |
|
20.00 – 22.00 uur |
Capoeira |
Achterveldje |
|
07.30 – 08.30 uur |
Healthtime |
Veld 2 |
|
13.00 – 14.00 uur |
Healthtime |
Veld 2 |
|
17.00 – 18.00 uur |
Healthtime |
Veld 4 |
|
19.00 – 20.00 uur |
Healthtime |
Veld 4 |
|
17.00 – 22.00 uur |
OH Voetbal |
Velden 2, 3 en 4 |
|
19.30 – 21.30 uur |
OH Softbal |
Softbalveld 1 en 2 |
|
|
|
|
Dinsdag 26 mei |
11.00 – 18.30 uur |
BSO HERO |
Instructieruimtes 2 en 3 |
|
15.45 – 18.45 uur |
HLC |
Amphitrite |
|
20.00 – 22.00 uur |
Capoeira |
Achterveldje |
|
19.30 – 20.30 uur |
Healthtime |
Veld 4 |
|
Vanaf 19.00 uur |
Nol |
Strook naast honkbalveld |
|
17.00 – 22.00 uur |
OH Voetbal |
Velden 2, 3 en 4 |
|
17.30 - 21.30 uur |
OH Softbal |
Sofbalvelden 1 en 2 |
|
|
|
|
Woensdag 27 mei |
11.00 – 18.30 uur |
BSO HERO |
Instructieruimtes 2 en 3 |
|
10.00 – 11.30 uur |
OH Walking footbal |
Veld 2 |
|
16.00 – 17.45 uur |
Rabbits |
Softbalveld 2 |
|
16.45 – 18.30 uur |
Rabbits |
Honkbalveld |
|
16.30 – 18.45 uur |
Capoeira |
Achterveldje |
|
07.30 – 08.30 uur |
Healthtime |
Veld 2 |
|
13.00 – 14.00 uur |
Healthtime |
Veld 2 |
|
17.00 – 20.00 uur |
Healthtime |
Veld 4 |
|
15.00 -18.00 uur |
Judo |
Veld 2 |
|
15.00 – 22.00 uur |
OH Voetbal |
Velden 2 en 3 |
|
20.00 – 21.30 uur |
OH Softbal |
Softbalveld 1 |
|
|
|
|
Donderdag 28 mei |
11.00 – 18.30 uur |
BSO HERO |
Instructieruimtes 2 en 3 |
|
16.15 – 18.00 uur |
Rabbits |
Softbalveld 2 |
|
18.00 – 19.45 uur |
Rabbits |
Honkbalveld |
|
17.00 – 18.45 uur |
HLC |
Amphitrite |
|
20.00 – 22.00 uur |
Capoeira |
Achterveldje |
|
07.30 – 08.30 uur |
Healthtime |
Veld 2 |
|
13.00 – 14.00 uur |
Healthtime |
Veld 2 |
|
19.30 – 20.30 uur |
Healthtime |
Veld 4 |
|
20.00 – 21.30 uur |
MUG |
Veld 4 |
|
17.00 – 22.00 uur |
OH Voetbal |
Velden 2, 3 en 4 |
|
17.30 – 21.30 uur |
OH Softbal |
Softbalveld 1 |
|
18.15 – 21.30 uur |
OH Softbal |
Softbalveld 2 |
|
|
|
|
Vrijdag 29 mei |
11.00 – 18.30 uur |
BSO HERO |
Instructieruimtes 2 en 3 |
|
10.00 – 11.30 uur |
HLC |
???? |
|
15.45 – 17.45 uur |
BATO |
Achterveldje |
|
15.45 – 18.45 uur |
HLC |
Amphitrite |
|
07.30 – 08.30 uur |
Healthtime |
Veld 2 |
|
13.00 – 14.00 uur |
Healthtime |
Veld 2 |
|
16.30 – 17.30 uur |
Healthtime |
Veld 4 |
|
19.30 – 20.30 uur |
Healthtime |
Veld 4 |
|
17.00 – 22.00 uur |
OH Voetbal |
Velden 2, 3 en 4 |
|
|
|
|
Zaterdag 30 mei |
10.00 – 13.00 uur |
BATO |
Achterveldje |
|
09.30 – 11.30 uur |
Rabbits |
Softbalveld 2 |
|
11.00 – 13.00 uur |
Rabbits |
Honkbalveld |
|
10.00 – 12.15 uur |
Capoeira |
Achterveldje |
|
09.30 – 11.30 uur |
Healthtime |
Veld 4 |
|
|
|
|
Zondag 31 mei |
|
|
|
|
|
|
|
Adres
- Henk van Turnhoutsporthal
- Nol Houtkampsportpark
- Henk van Turnhoutpad 1
- 2034 JL Haarlem
- Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
- Tel. 023- 305 305 6
- -=-=-=-=-
- Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
- Tel. 023- 5 33 86 06