Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus
24 feb.14:30Olympia Haarlem 1 - Always Forward 1veld 1regulierTe spelen
2 mrt.13:15Wartburgia asv 1 - Olympia Haarlem 112-veld 1-WartburgiaregulierTe spelen
9 mrt.14:30Olympia Haarlem 1 - Jong Holland 1veld 1regulierTe spelen
16 mrt.14:45Buitenboys sc. 1 - Olympia Haarlem 1veld 1regulierTe spelen
6 apr.14:30Monnickendam 1 - Olympia Haarlem 1veld 1regulierTe spelen
13 apr.14:30Olympia Haarlem 1 - Waterwijk asc 1veld 1regulierTe spelen
20 apr.14:30ASV Arsenal 1 - Olympia Haarlem 1veld 1regulierTe spelen

Alle wedstrijden in deze poule deze week

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Olympia Haarlem 1262231902169069
2Stormvogels ijvv 1262024942767062
3Wartburgia asv 1261646914843052
4Buitenveldert sc. 1261628764630050
5EDO hfc 12614210613823044
6IJmuiden vv. 126123114548-3039
7Amstelveen/Heemraad 1261221256497038
8VSV 126107948408037
9Real Sranang sv. 12688105257-5032
10JOS Watergraafsmeer 126941363630031
11RKAVIC 12674153967-28025
12RODA '23 Rksv 12656154585-40021
13SCPB'22 126332035121-86012
14United sv/DAVO 126222234119-8508
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Olympia Haarlem 17028200
2Stormvogels ijvv 16123140
3Amstelveen/Heemraad 1521870
4Wartburgia asv 14328130
5Buitenveldert sc. 1432160
6EDO hfc 1431220
7Real Sranang sv. 1331810
8RKAVIC 13312-40
9IJmuiden vv. 13416-50
10RODA '23 Rksv 1231820
11VSV 1231420
12SCPB'22 12614-140
13JOS Watergraafsmeer 11614-110
14United sv/DAVO 1177-330
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Olympia Haarlem 1211061504
2SVA 1202044002
3HCSC 1201138-501

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort
13 feb.Olympia Haarlem 1 - BOL2 - 2 (0 - 3)beker
10 feb.Olympia Haarlem 1 - Zwaluwen 30 HCSV 11 - 1regulier
3 feb.OSV 1 - Olympia Haarlem 10 - 2regulier
27 jan.EVC 1 - Olympia Haarlem 12 - 4regulier

Alle uitslagen afgelopen week van afgelopen week

Olympia Haarlem Voetbal

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06