Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus
9 mrt.12:00Wijk aan Zee 2 - Olympia Haarlem 4veld 2regulierTe spelen
16 mrt.14:30Olympia Haarlem 4 - Velsenoord FC 5veld 4regulierTe spelen
23 mrt.15:15Haarlem-Kennemerland f.c. 4 - Olympia Haarlem 4veld 2 (Hoofdveld)regulierTe spelen
6 apr.14:30Olympia Haarlem 4 - Zandvoort s.v. 3veld 3regulierTe spelen
13 apr.12:15VVH/Velserbroek 3 - Olympia Haarlem 4veld 1-VVH/V'broekregulierTe spelen
20 apr.14:30Olympia Haarlem 4 - Velsen Rkvv 4veld 3regulierTe spelen

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Olympia Haarlem 4201523932370047
2Hoofddorp s.v. 3201424753144044
3HBC 3201154573126038
4VVC fc 7201145563323037
5FC Aalsmeer 7201037433013033
6UNO vv 620956624517032
7Overbos sv. 520901163585027
8RKDES 4208394649-3027
9Jong Holland 82053123982-43018
10Zandvoort s.v. 52031163682-46010
11Schoten vv. 420101923129-10603
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1Olympia Haarlem 4330061509
2Meer De sv. 11320183506
3Jong Hercules 7310288003
4Schoten vv. 33003313-1000

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort
10 feb.Schoten vv. 4 - Olympia Haarlem 40 - 2regulier
3 feb.Olympia Haarlem 4 - ADO '20 84 - 2regulier
27 jan.Olympia Haarlem 4 - VVH/Velserbroek 30 - 2regulier

Olympia Haarlem Voetbal

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06