Komende wedstrijden

DatumTijdWedstrijdVeldSoortStatus

Standen

PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
1BVC Bloemendaal O23-1141310901278040
2DIOS sv. O23-1141103512922033
3Olympia Haarlem O23-214914532330028
4Hoofddorp s.v. O23-114815593821025
5VVC fc O23-1145183646-10016
6RCH O23-11431102253-31010
7SCPB'22 O23-21430111952-3309
8Atletico Club Amsterdam O23-11411122097-7731
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten
PositieTeamnaamaantalwinstgelijkverliesvoortegensaldo-/-punten

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslagSoort
25 meiOlympia Haarlem O23-2 - Foresters O23-14 - 3regulier
16 meiLegmeervogels O23-1 - Olympia Haarlem O23-24 - 2regulier
11 meiOlympia Haarlem O23-2 - HBC O23-11 - 9regulier
4 meiOlympia Haarlem O23-2 - Volendam (rkav) O23-11 - 2beker
20 apr.Olympia Haarlem O23-2 - Fortuna Wormerveer sv O23-13 - 9regulier

Olympia Haarlem Voetbal

Adres

  • Henk van Turnhoutsporthal
  • Nol Houtkampsportpark
  • Henk van Turnhoutpad 1
  • 2034 JL Haarlem
  • Tel. Kantine, SV bestuur, beheer sportcomplex, accommodaties
  • Tel. 023- 305 305 6
  • -=-=-=-=-
  • Tel. Wedstrijdsecretariaat voetbal en Bestuur afd Voetbal
  • Tel. 023- 5 33 86 06